Jdi na obsah Jdi na menu
 


      28. 2. 2006  proběhlo v Městském domě v Přerově vyhlášení ankety 

         Sportovec olomouckého kraje 2005

 

Vedle významných sportovců a olympioniků Olomouckého kraje se této pocty dostalo i Rosce Přerov. Ani se nám nechtělo věřit, že stojíme vedle špičkových sportovců, kteří mnohdy překonávají rekordy, bojují s překážkami. A to byl také  jeden z důvodů, proč naši organizaci nominovali zástupci TK plus Prostějov.  Ocenili tak náš boj s nemocí, s tím, jak překonáváme běžné překážky ale i dosahujeme vítězství při zdolávání např. Pulčinských skal, výšlapů na Makytu, Kohůtku, na rozhlednu, atd… Určitě se to nedá srovnávat s výkony sportovců, ale pro některé z  nás je i krátká procházka nadlidský výkon, který nás stojí hodně sil.

 

Obrazek

 

zástupci Rosky Přerov:

druhá  zprava Hana Školoudíková (drží šek na 10 000,- Kč), za ní  se ukrývá

ve druhé  řadě Jana  Pokoráková,  vedle stojí Irena Hrubá a Milan Čermák

 

Děkujeme   TK PLUS   Prostějov   a generálnímu manažerovi  Mgr. Petru Chytilovi, panu Davidu  Lenzovi a také panu starostovi  Jindřichu  Valouchovi  a představitelům města Přerova za jejich přízeň a podporu, bez které by jen těžko mohla  Roska Přerov poskytovat pomoc postiženým roztroušenou sklerózou, pomáhat lidem ve zvládání bariér.

Ocenění je pro nás velkou motivací a závazkem k  další činnosti a finanční částka bude využita hlavně  na sportovní aktivity členů Rosky Přerov.  

Obrazek