Jdi na obsah Jdi na menu
 


15.výročí Rosky Přerov

                                                 

 

                                15   let  ROSKY PŘEROV

1.     9. 1999  -  1. 9. 2014  

Výstava k 15. výročí vzniku organizace Roska Přerov, reg. org. Unie Roska v ČR proběhla ve dnech 15. a 16. 9.2014 v prostorách Infocentra ZP v Přerovance v době od 9.00 do 16.00 hod.

Byla zde instalována výstava fotografií z akcí za celé období činnosti i panel se jmény sponzorů a poděkováním, které si zaslouží. Ukázka rehabilitačních pomůcek, odborné literatury, časopis Roska. Po celou dobu se promítalo DVD, které vzniklo k 10. výročí Rosky Přerov. Návštěvníci mohli prolistovat kroniky, přečíst si články o akcích, zacvičit si s cvičitelkou na balonech, na bossu, vyzkoušet si rehabilitační pomůcky.

Přišli za námi roskaři i veřejnost, zástupci ze sociálních odborů města, zastupitelé města Přerova, pan primátor i páni náměstci, někteří starostové z měst a obcí našich členů, náš grantový lékař, Kabelová televize i z denního tisku. Pozvánka byla i v Olomouckém rozhlasu.

Výstava splnila svůj účel. Díky ní jsme se více přiblížili široké veřejnosti, seznámili je s nemocí roztoušená skleróza, ukázali, že i s touto diagnózou se dá vést plnohodnotný život, že se bariéry dají zvládnout a odstranit odstranit.

Poděkování všem, kteří nás podporují.                                  Irena Hrubá

Den otevřených dveří k 15. výročí vzniku Rosky Přerov 

 

Náhledy fotografií ze složky 14 15. výročí Rosky Přerov